Home / درباره من

درباره من

یا لطیف

فکر راه اندازی وبسایت شخصی بعد از اعمال فیلتری بود که اینستاگرام بدون هیچ دلیل مشخصی (از نظر من) روی برخی از پست ها (در ایام شهادت سردار دلها) انجام داد و نهایتا هم اکانت را بطور کلی غیرفعال کرد.

هرچند دوباره و با اکانتی جدید به نشر مطالب مورد علاقه و همچنین اشتراک گذاری عقاید و نظرات خودم در حوزه های مختلف در بستر شبکه های اجتماعی خواهم پرداخت (masoudkhani.ir@) اما تصمیم گرفتم بجهت حفظ و آرشیو مطالب همزمان مطالب را در بستر وبسایت نیز منتشر کنم.

بنده مسعود خانی خوزانی تحصیلکرده رشته مهندسی فناوری اطلاعات هستم. حدود 20سال تجربه فعالیت اقتصادی در زمینه های مختلف IT دارم. درکنار فعالیت در حوزه های مرتبط شغلی و تحصیلی، به مطالب طب سنتی نیز علاقه دارم و البته با تلفیق دانسته های علمی در زمینه هوش مصنوعی و داده های طب سنتی در زمینه تشخیص سرطان سینه به نتایج قابل قبولی رسیده ام.
در حال حاضر ضمن ندریس مباحث کارآفرینی در دانشگاه، مدیریت اتحادیه رایانه الکترونیک شهرستان خمینی شهر را به عهده دارم.
اشتغالزایی و رشد فرهنگی اجتماعی، دغدغه و درحین حال علاقمندی همیشگی من بوده است.

در زمینه راه اندازی کسب وکار در حوزه های مختلف فناوری اطلاعات و تولید اشتغال و ایجاد فرصت های کسب و کار موارد زیر از جمله آنهاست:

مرکزکامپیوتر دات کام با تمرکز در ارائه خدمات مرتبط با سخت افزار و نرم افزار

آژانس بازاریابی دیجیتال رشد با تمرکز در ارائه خدمات مرتبط با دیجیتال مارکتینگ

مرکز فناوری اطلاعات زاگرس با موضوع تولید نرم افزارهای تخصصی در حوزه های مختلف حسابداری که از جمله محصولات آن در حال حاضر نرم افزار حسابداری تخصصی ویژه سنگبری ها است.

در زمینه های اجتماعی و فرهنگی نیز به سهم خود و براساس احساس تکلیف رسالت هایی را برخود فرض و در حدتوان و بضاعت و بایاری جستن از پروردگار متعال انجام وظیفه خواهم نمود.

#شفافیت، #صداقت، #عدالت،#طهارت مالی مسئولین،#اعتماد به جوانان و حرکت براساس برنامه ریزی های نخبگانی قبلی را تنها راه برون رفت از شرایط سخت فعلی و فائق آمدن بر چالشهای پیش رو (اشتغال، ازدواج، دین گریزی، رفاه، وجاهت، نفوذ فرهنگی،دینی و اجتماعی) میدانم.

به امید سربلندی و سعادت ایران عزیز