Home / اجتماعی / سهم ما از انتقام سخت!!

سهم ما از انتقام سخت!!

سردار دلها حاج قاسم عزیز: انتقام، حقی است که بر گردن ما داری!!!
بمباران موشکی پایگاه آمریکایی ها مرهمی بود بر قلب های زخم خورده همه علاقمندان و دلسوزان واقعی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران. اما بنظرم این اقدام سهم جان برکفان قوای نظامی کشور بود که انجام شد و آنچه این انتقام سخت را تکمیل و اثرگذار تر میکند اجرای سهم مغفول مانده تک تک ما افراد جامعه در مایوس کردن دشمنان قسم خورده ایران عزیز است.

باور دارم:

سهم معلمین و اساتید بزرگوار از این انتقام سخت، یادگیری مداوم و روزانه ابعاد گوناگون تهاجمات فرهنگی و نفوذ و متعاقبا آموزش آن به دانش آموزان و دانشجویان است.
سهم دانشجویان و نخبگان، تلاش هرچه بیشتر در راستای کاربردی نمودن علوم، قطع وابستگی ها و پیشرفت روزافزون کشور است.
سهم متمولین و عزیزانی که وجوه نقد میلیونی و میلیاردی خود را به دلیل ایجاد ارزش افزوده، در موسسات و بانکها و بازارهای کاذبی چون طلا و دلار انباشت کرده اند ، تزریق بخشی ازاین وجوه به بازار کار و ایجاد فرصت های شغلی و تلاش در جهت رفع بیکاری است.
سهم قضات و نیروهای خدوم نیروی انتظامی، تلاش هرچه بیشتر در راه احقاق حق مظلومین و مبارزه با بی عدالتی و فساد مخصوصا فسادهای درونی است.
¶سهم اصناف و بازاریان، رعایت انصاف و حمایت هرچه بیشتر از قشر ضعیف جامعه و ایجاد بستری برای ارائه هرچه بیشتر کالاهای تولید داخل است.
سهم نهادها و افراد فرهنگی و مذهبی اثرگذار بر رفتارشهروندان، نهادینه کردن ارزش های والای انسانی همچون وحدت، صله رحم، انفاق، گذشت و احسان است.
سهم مسئولین اجرایی، پذیرش ضعف های موجود و تصمیم جدی و سریع بر برنامه ریزی عملی برای اصلاح و شاید حتی واگذاری صادقانه منصب به افراد با انگیزه و لایق تر است.
سهم عموم شهروندانی که در دسته بندی هایی فوق نیستند، تکمیل کننده اقدامات سایرین در این رویداد و تحول تاریخی و انتقام سخت است. در واقع عملی کردن مبانی فرهنگی و دینی، حمایت، خرید و مصرف کالای ایرانی، هوشیاری در برابر نفوذ و تهاجمات فرهنگی و حساب کشی از مسئولین ناکارآمد تنها بخشی از سهم شهروندان در این راستاست.
اعتقاد راسخ دارم حذف وابستگی اقتصادی به بیگانگان و تقویت مبانی اصیل فرهنگی در جامعه، حلقه وصل و تمام کننده انتقام سخت خواهد بود و این مهم محقق نخواهد شد جز با تلاش و وحدت و همدلی تک تک مسئولین و شهروندان ایران زمین.
به امید آن روز. مسعود_خانی
#انتقام_سخت
#سردار_دلها
#قاسم_سلیمانی
#وحدت_ملی
#ایران
#رعایت_انصاف
#تولید_داخل
#حفظ_مبانی_انقلاب
#طلا
#دلار
#حمایت_از_کالای_ایرانی
#ایجاد_شغل
#مبارزه_با_بیکاری
#فساد
#مبارزه_با_فساد
#اقتصاد_مقاومتی

About khani_user